4 komentarze do “Pod publikę.”

 1. Poszedłem za poradą Cześka… Eksperymentujemy! … Choć „golizna” aż tak nie wyeksponowana, za to objawi „nagą prawdę” : ).
  Pozdrawiam Wszystkich „czytaczy” serdecznie.
  (K.Miłosz)

 2. Miłoszu ….Jeszcze kilka słów o wrażliwości . Masz dar przekazywania swoich myśli , wątpliwości, poglądów, przelewania na papier (czy raczej klawiaturę)i tego się trzymaj .Nie powątpiewaj w wrażliwość innych , może jest inna , bardziej pokręcona lub bardziej zasadzona w realiach .Teraz trudno znaleźć dobrego dykskutanta, przecież wszyscy wszystko wiedzą .Nawet jak nie mają bladego pojęcia o czym piszą .Wielu ludziom trudno ubrać w slowa swoje myśli , tym bardziej szanuj swój dar .

  Czekam na dalszy ciąg Pana Bumsa , muszę to sobie ułożyć w całość , bo na razie to takie historyjki . Nie obrażaj się za brak komentarzy , polemik tylko pisz …

  1. Cebulkowa… Każdy chyba ma taki dar?. Poglądy, myśli, rozważania „przelane na papier” mają tylko wtedy sens, gdy znajdują odbiorców… Wołanie na puszczę, na nic się zda, stąd moje wątpliwości ( Tych nie wyzbędę się nigdy).. Co do wrażliwości ludzi – Każdy ma jakąś – Wystarczy słowo, dwa nakreślić.
   Myśli mają to do siebie, że tworzą się w głowie jako słowa cebulaczek… I tak też trafiają w zewnętrzny świat, więc po co je ubierać?…. A niech latają na golasa, jak je Bóg stworzył…Proste, zwyczajne, szczere… Już przez to , piękne są – Ja tylko przyozdabiam dodatkami… ( Wszystko rozbija się o gusta… ) . Dziękuję, że skrobnęłaś komentarz, ale wiesz, ja czekam na coś, co wrzucimy na stronę: ) .
   Serdeczności zasyłam.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *